7 روش برای داشتن اندام زیبا و بدن متناسب تر

چگونه اندام زیباتری داشته باشیم؟

داشتن اندام زیبا و لایف استایل خوب تقریبا خواسته همه ی ادم هاست فرقی نمیکند شما اقا هستید یا خانوم چون داشتن یک لایف استایل خوب خواسته ی تمام افراد از سنین پایین تا مسن تر ها طرفدار پر و پا قرص خودش را دارد. پس تقریبا همه ی ادم ها حداقل یک بار هم که شده به این فکر کرده اند که چه خوب است که اندام زیباتر و مناسب تری داشته باشم مخصوصا آن دسته عزیزانی خیلی لاغر یا خیلی چاق هستند.

اما ما اینجاییم تا با رعایت چند نکته راحت شما را به رسیدن به هدف بدنی خودتان کمک کنیم اما توجه داشته باشید که تمام افرادی که از اندام زیبا و لایف استایل خوب بهره مند هستند یک شبه به اندام دلخواه خود نرسیده اند بلکه با صبر و تکرار نکات تغذیه ای و فعالیتی که باید هر روز در برنامه روزانه خود قرار دهند به نتیجه ی دلخواه رسیده اند.

اندام زیبا

برای داشتن اندام زیبا اب بیشتری بنوشید

بدن ما طوری طراحی شده که بخش زیادی از بدن و عضلات را اب ها تشکیل میدهند پس بدن ما برای کارکرد بهتر و دفع سموم و مواد زائد خود نیاز دارد که از طریق ادرار چربی های دریافتی حاصل از مواد غذایی که روزانه دریافت میکنیم را دفع کند پس با نوشیدن هرروزه حداقل 8 فنجان اب در طول روز، هم به یک اندام زیبا میرسیم هم اندام داخلی بدن با کیفیت بهتری کار میکنند.

برای داشتن اندام زیبا رژیم غذایی باکیفیت داشته باشید

غذاها چون به عنوان سوخت روزانه بدن ما مورد استفاده قرار میگیرند یکی از اصلی ترین مواردی هستند که اگر هوشمندانه تر انتخاب شوند میتوانند به ما در رسیدن به یک بدن سالم و خوب بسیار کمک کنند. اگر غذاهای باکیفیت تری را در سبد روزانه خود قرار دهیم باعث حال بهتر،کیفیت زندگی بالاتر و اندام زیباتر میشوند. سعی کنید مصرف غذاهای ناسالم مثل شیرینی ها، فست فودها و غذاهای چرب را محدود و غذاهای سالم تری مثل غذاهای ابپز شده یا سرخ شده در روغن زیتون،پروتئین ها و لبنیات را جایگزین غذاهای بی کیفیت کنید.

برای داشتن اندام زیبا فعالیت روزانه داشته باشید

نشستن بیش از حد،استفاده مکرر از خودروی شخصی بجای خودروهای عمومی،استفاده از اسانسور بجای پله ها از مواردی هستند که جلوی داشتن اندام زیبا را میگیرند پس سعی کنید روزانه جنب و جوش داشته باشید یا بیرون بروید و خرید کنید یا پارک گردی کنید که بدن فرصت کافی برای بالانس شدن و سوخت و ساز داشته باشد.

برای داشتن اندام زیبا ورزش کنید

برای اندام زیبا داشتن و البته کیفیت حالتان خوب است که زمانی را به ورزش کردن اختصاص دهید. میتوانید در خانه هم زمان نیم الی یک ساعته را ورزش یا کار با وزنه انجام دهید اما باشگاه رفتن این فرصت را به شما میدهد که زودتر به اندام دلخواه خود برسید، چون که میتوانید به راحتی با دستگاه ها هوازی و کاردیو انجام دهید که برای ساخت بدن بدون چربی فوق العاده هستند و باعث عضله سازی هم میشوند.

برای داشتن اندام زیبا مدیتیشن کنید

شاید تعجب کنید که داشتن استرس برای به هم ریختن اندام شما مساوی است با خوردن غذاهای ناسالم یا سیگار کشیدن، چون زمانی که شما استرس دارید انزیم های بدن به درستی کار نمیکنند و باعث انباشت چربی در نواحی شکم و پهلو میشوند. پس سعی کنید با مدیتیشن،خواندن کتاب یا کارهایی از این قبیل از استرس رها شوید و برای داشتن اندام زیبا و البته کیفیت زندگی بهتر از استرس و فکر و خیال رهایی یابید.

برای داشتن اندام زیبا بیشتر گشت و گذار کنید

حتما شما دوستان یا اقوامی دارید که اندام خوبی دارند و همیشه در گشت و گذار و تفریح هایی مثل پارک کردی،کوهنوردی یا به بازارها رفتن هستند. چون زمانی که فعالیتی در بدن رخ میدهد و شما راه میروید بدن انرژی از دست میدهد و از همین رو چربی سوزی رخ میدهد که همین تفریح ها برای داشتن اندام با کیفیت عالی هستند. سعی کنید ساعاتی از روز را به بیرون راه رفتن اختصاص دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *