چگونه چربیسوزی بیشتر در باشگاه داشته باشیم؟


چگونه چربیسوزی بیشتر در باشگاه داشته باشیم؟

خیلی از افراد بعد از گذشت مدتی تمرین کردن و باشگاه رفتن متوجه تغییری در اندام خود نمیشوند. چگونه چربیسوزی بیشتر در باشگاه داشته باشم همیشه سوال این افراد بوده است. چند فاکتور مهم و کاربردی برایتان لیست کرده ایم که اگر انها را دنبال کنید به نتیجه بدنی خوبی میرسید و تغییر عالی در بدنتان به وجود می اورید.

این نکته را همواره به یاد داشته باشید برای رسیدن به یک اندام زیبا نیازمند تغذیه خوب،تمرین مرتب،استراحت و ریکاوری منظم هستید. تمام این نکات همراه با صبر به سرانجام میرسد چون که بدون صبر و عجله کردن شاید به بدن ایده ال خود برسید اما منتظر اسیب های جدی که در بعد ها مانند ریزش مو،لاغری صورت،جوش زدن بدن،زردی چشم و پوست و شل شدن پوست بدن برایتان رخ میدهد باشید.

اما با صبوری و رعایت منظم این موارد میتوانید هم یک بدن با کیفیت و زیبا با حداقل چربی و هم شادابی بدن و صورت و انرژی بالا داشته باشید.

چربیسوزی بیشتر در باشگاه

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه هوازی منظم داشته باشید

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه از تمرینات هوازی و کاردیو غافل نشوید و سعی کنید روزانه نیم ساعت الی 1 ساعت هوازی با شدت بالا انجام دهید. چرا که با فعالیت شدید هوازی باعث سوخت و ساز و پمپ بالا، بدن را برای چربیسوزی بهتر اماده میکنید.همین تمرینات هوازی با شدت است که باعث سوختن چربی های بدن و چربی های قهوه ای (چربی های قدیمی) میشوند.

پس حتما روزانه از تردمیل،دوچرخه،الپتیکال،طناب زدن،هوازی با وزنه را در برنامه روزانه ورزشی خود بگنجانید.

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه برنامه غذایی با کیفیتی را دنبال کنید

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه احتیاج دارید که یک برنامه غذایی باکفیت را هرروزه دنبال کنید و غذاهای بی کیفیت مثل تنقلات،فست فودها،شیرینی ها،چیپس و پفک را محدود و از غذاهای با کیفت مثل گوشت حیوانات مثل تخم مرغ،لبنیات طبیعی، اجیل ها،روغن زیتون و سیب زمینی کبابی استفاده کنید. سعی کنید با نظم خاصی مواد غذایی با کیفیت را بین وعده های خود تقسیم کنید که هم باعث گرسنگی بدن نشوید هم عضلات خود را با مواد غذایی با کیفیت تغذیه کرده که با توان بیشتر به ریکاوری و چربیسوزی بیشتر ادامه دهد.

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه منظم و صحیح تر تمرین کنید

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه شما نیازمند این هستید که ورزش های هوازی و کاردیو را با کار با وزنه ترکیب کنید و هیچ وقت فکر نکنید که فقط ورزش های هوازی باعث چربی سوزی بیشتر در باشگاه میشوند. چرا که کار باوزنه هم تاثییر فوق العاده ای در چربیسوزی در بدن دارد. و نکته مهم این است که وزنه ای را انتخاب کنید که بتوانید راحت حرکات را به صورت صحیح اجرا کنید.

حتما شما هم بارها شاهد افرادی بوده اید که با وزنه های سنگین تر از توان خود تمرین کرده و اصول کار با وزنه را رعایت نکرده و برایشان سوال است که چرا تغییری در بدنشان رخ نمیدهد.عضلات شما هنگام تمرین با وزنه نیازمند تغذیه برای ترمیم بافت های اسیب دیده عضلات است که هنگام تمرین کردن بخاطر تخلیه گلیکوژن مجبور به استفاده از چربی های بدن میشود که از همین رو بدن باعث چربیسوزی بیشتر در باشگاه میشود.

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه از تمرینات سوپرست و تری ست کمک بگیرید

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه هنگام کار با وزنه میتوانید از تمارین سوپرست و تری ست ها کمک بگیرید. چرا که این نوع تمرین ها که به تمرین انفجاری معروف است باعث سوخت و ساز بسیار بالای بدن شده که همین سوخت و ساز بالا باعث چربیسوزی بالا هم میشود.

اگر به صورت اماتور تمرینات بدنسازی را دنبال میکنید بهتر است زیر نظر مربی خود تمرین های سوپرست و تری ست را انجام دهید چون که ریسک این نوع تمرین ها برای افراد مبتدی باعث احتمال اسیب به عضلات و مفاصل بدن میشود.

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه سبزیجات بیشتری میل کنید

برای چربیسوزی بیشتر در باشگاه و به تناسب رسیدن اندام خود و هضم بهتر مواد غذایی مصرفی، شما نیازمند این هستید که سبزیجات بیشتری مصرف کنید سبزیجات بخاطر اب،حجم بالا،فیبر بالا و کالری ناچیزی که دارند باعث پر شدن معده شده که از همین رو باعث میشود کمتر ضعف کرده و به سراغ خوراکی های ناسالم و پرکالری بروید.

پس حتما روزانه از میوه ها و سبزیجات تازه در کنار رژیم غذایی و چربیسوزی بیشتر در باشگاه استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *