لاغری شکم و پهلو در خانه

 لاغری شکم و پهلو در خانه بدون ورزش کردن

خیلی از افراد از شکم و پهلوهای بزرگ خود رنج میبرند و دوس دارند هر چه زودتر از شر این شکم و پهلوی خود راحت شوند و به یک اندام ایده ال برسند. باید به این نکته توجه داشته باشید که بدون ورزش های سخت و باشگاه رفتن هم میتوان لاغری شکم و پهلو داشت فقط باید یک مسیر درست را انتخاب کرده و از ان پیروی کنید.

برای زودتر نتیجه گرفتن شما برای لاغری شکم و پهلو چند نکته و دستورعمل برایتان اورده ایم که اگر انها را به درستی دنبال کنید مطمعن باشید که خیلی زودتر از انچه فکر میکنید به هدف بدنی خود خواهید رسید.

لاغری شکم و پهلو

برای لاغری شکم و پهلو وعده های خود را کوچکتر کنید

برای لاغری شکم و پهلو وعده های کوچکتر میل کنید اما وعده های خود را افزایش دهید. مثلا اگر روزانه 3 وعده با حجم زیاد غذا میخورید سعی کنید تعداد وعده های غذایی را به 4 الی 6 وعده برسانید اما از حجم غذای مصرفی بکاهید. سعی کنید هر 3 ساعت یکبار وعده بخورید حتما نباید در طول روز وعده غذایی کامل بخورید. میتوانید از سبزیجات،میوه ها،دانه ها و اجیل استفاده کنید.

این نکته را همواره به یاد داشته باشید برای لاغری شکم و پهلو قرار نیست در طول روز گرسنگی تحمل کنید اگر هوشمندانه عمل کنید و با برنامه ریزی دقیق جلو بروید خیلی زود معده شما با رسیدن مقدار کمی غذا زود پر شده و شما احساس سیری بیشتری میکنید پس لاغری گرسنگی کشیدن نیست.

برای لاغری شکم و پهلو اهسته تر غذا بخورید

سعی کنید در طول رعایت برنامه غذایی لاغری شکم و پهلو از غذایی که میخورید لذت ببرید و نخواهید خیلی با عجله بشقاب خود را خالی کنید. چون زمانی که شما غذا میل میکنید و تا غذا وارد معده شده و وارد جریان خون شود کمی طول میکشد و اگر شما عجولانه غذا بخورید معده به مغذ فرمان احساس سیری نمیدهد و پرخوری رخ میدهد.

حتما برایتان اتفاق افتاده است زمانی که عجله ای غذا خورده اید بعد از اتمام غذا هنوز هم احساس گرسنگی کرده اید و بعد از گذشت 10 دقیقه متوجه شدید که میلتان به غذا کم شده و دست از غذا خوردن دوباره برمیدارید.

برای لاغری شکم و پهلو زمانی را به فعالیت اختصاص دهید

برای لاغری شکم و پهلو میتوانید روزانه فعالیت بدنی داشته باشید و فعالیت حتما نباید باشگاه رفتن باشد. میتوانید از پله ها بجای اسانسور استفاده کنید یا از تاکسی بجای خودروی شخصی استفاده کنید. میتوانید نیم ساعت دوچرخه سواری کنید یا پیاده روی کنید که حال و هوایتان هم تغییر کند.

میتوانید هر جمعه با دوستان خود به کوهنوردی بروید یا پارک گردی کنید بگذارید جریان خون بدنتان افزایش پیدا کند و این برای دریافت انرژی مثبت و تقویت روحیه تان هم عالی است.

برای لاغری شکم و پهلو غذاهای با کیفیت میل کنید

برای لاغری شکم و پهلوها شما نیاز دارید از غذاهای با کیفیت تر استفاده کنید مثلا اگر عادت به خوردن غذاهای بیرون دارید میتوانید تعداد ان را کم کنید یا خودتات در منزل تهیه کنید و جایگزین سالم تری نسبتا به غذاهای بیرون باشد. هنگام اشپزی سعی کنید از روغن های طبیعی نسبتا به روغن های پالم و گیاهی استفاده کنید. روغن های سالمی مثل روغن کنجد،روغن زیتون،روغن دنبه حیوانی و…

سعی کنید از نان های با کیفیت تر نسبت به نان های بسته بندی استفاده کنید. مثل نان سنگک،نان سبوس،نان جو و… و سعی کنید از غذاهای خانگی نسبت به غذاهای کنسروی استفاده کنید چرا که غذاهای کنسروی و شرکتی بخاطر وجود مواد نگهدارنده در انها اسیب جدی به معده  شما وارد میکند و باعث کبد چرب میشوند.

برای لاغری شکم و پهلو روزانه اب بیشتری بنوشید

در طول روز به میزان نوشیدن اب مصرفی خود بیفزایید چرا که مصرف اب باعث میشوند سوخت و ساز بدن شما افزایش یابد و مقدار زیادی سموم و چربی از ادرار دفع شوند. حتما روزانه 8 فنجان اب بنوشید طبق تحقیق های به عمل امده افرادی که روزانه 8 فنجان اب مینوشیدند نسبت به افرادی که 4 کیلومتر راه می رفتند بیشتر چربی سوزاندند.

دمنوش ها و چای سبز هم گزینه عالی هستند که میتوانید روزانه از انها استفاده کنید و هم چربی بسوزانید هم به ارامش ذهنی برسید. از ابمیوه های طبیعی نسبت به ابمیوه های صنعتی استفاده کنید و اگر اهل نوشابه خوردن هستید نوشابه های رژیمی و زیرو را جایگزین نوشابه های دارای قند کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *