افزایش قد با قدرت ذهن

چگونه قد خود را افزایش دهیم؟

بیشتر افراد کوتاه قامت از قد کوتاه خود ناراضی هستند و رویای بلند تر بودن قد خود را در ذهن دارند.چرا که از مزیت های بلند بودن قد میتوان به افزایش اعتماد بنفس،خوش لباس تر بودن،خلاصی از شر کفش های پاشنه بلند یا کتانی های لژدار اشاره کرد.

اما ایا میشود افزایش قد داشت حتی اگر دهه سوم عمرمان را داریم زندگی میکنیم؟ به جواب این سوال باید بگوییم که قد افراد سوای اینکه به ژنتیک خانوادگی ربط داشته باشد،به ذهنیت شما برمیگردد. شاید تعجب کنید و سوال برایتان پیش بیاید که منظور از ذهنیت و قد چه ربطی به همدیگر دارند؟

بگذارید یک مثال بزنم مثلا شما به وفور خانواده هایی را دیده اید که پدر خانواده کوتاه قد بوده اما فرزندان همان پدر دارای قد بلندتر هستند. یا اینکه از یک خانواده یک برادر کوتاه قد است و برادر یا خواهر دیگرش دارای قد بلند است. پس بلند بودن قد به ذهن شما برمیگردد که از همین امروز قرار است به ذهن خود این باور که من میتوانم باز هم قدم از این بلندتر شود را القا کنیم.

ایا افزایش قد از طریق ذهن واقعیت دارد؟

باید تا به حال شنیده باشید که در کشور های اروپایی متخصصانی که توانسته اند انسانی که از هر دو پا فلج کامل شده را با تمرین ذهن و تغییر نورون های مغذی دوباره سرپا کنند گویی که از اول انگار که فلج نبوده است.یا بیمارانی که تومور های مغذی قرار بوده جانشان را بگیرد اما با تغییر افکار همان فرد توانسته اند دوباره زندگی را به فرد هدیه ببخشند و جان دوباره به فرد ببخشند.

پس ما هم میتوانیم با تغییر افکار،تمرین و البته تکرار قد بلند تری داشته باشیم. شاید با شنیدن این جملات دارای شوک شده باشید اما باور کنید با تغییر نورون های مغذی میتوان به هر چیزی که دلمان میخواهد برسیم.

افزایش قد

تمرین ذهنی افزایش قد

هیچ وقت با طی نشدن تکامل و زمان انسان نتوانسنه به هدفی که دوس داشته برسد، اما با گذشت زمان و تمرین میشود به تمام اهداف رسید. پس این تمارین باید هر روز و هر روز تکرار شوند و بعد از مدت کوتاهی نتیجه نگرفتن ناامید نشوید.

زمان طلایی انجام این تمرینات صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن و قبل از خواب در رختخواب است زمانی که همه چیز را کنار گذاشته و اماده خواب میشوید یا تازه از خواب بیدار شده اید.این تمرین ها را شاید در چند روز اول بخاطر اماده نبودن ذهن نتوانید به درستی انجام دهید اما بعد از گذشت چند روز به راحتی میتوانید این تمرین هارا انجام دهید.

تمرین ذهنی افزایش قد قبل از خواب

قبل از خواب خود را ریلکس کرده و 3 نفس عمیق بکشید و 5 بار تکرار کنید که من قد بلندم من افزایش قدی پیدا کرده ام،من بلند قد هستم،من قدم بلندتر شده،من قد بلندی دارم و چشمان خود را ببندید و سعی کنید تصور کنید که شما افزایش قد دارید و قدتان بلندتر شده. تصور کنید دوستانتان شما را دیده و به شما میگوید واو چقدر قدت بلند شده و افزایش قد داشتی.

همینطور که این تمرین ها را انجام میدهید سعی کنید پاهایتان را به جلو بکشید و ریلکس باشید همینطور که فکر میکنید و تصور افزایش قد را انجام میدهید تا زمان خواب رفتنتان سعی کنید فقط به افزایش قد فکر کنید و تصویر سازی کنید فرقی نمیکند چگونه تصویر سازی میکنید مهم این است فقط مربوط به افزایش قد باشد و اگر در انجام تمرین ها خوابتان گرفت ایرادی ندارد.

تمرین ذهنی افزایش قد صبح پس از بیداری

صبح پس از بیدار شدن و بلافاصله بعد از باز کردن چشمان خود دوباره چشمان خود را ببندید و 3 نفس عمیق بکشید پاهایتان و بدنتان را بکشید،ریلکس باشید و دوباره تکرار کنید. من افزایش قد موفقی داشته ام،من قد بلند هستم،قد من بسیار بلند است و بابت این اتفاق اعتماد به نفسم افزایش یافته.

سعی کنید این تمرین ها را حتما صبح پس از بیداری،قبل از خواب و در صورت زمان داشتن بین روز هر کجا که باشید مهم نیست چشمتان را ببندید چند نفس عمیق و دوباره جملات را تکرار کنید.

تمرین کلامی و تصویرسازی افزایش قد

سعی کنید در طول روز این جملات را تکرار کنید مهم نیست پشت فرمان یا در محل کار باشید. هر چند ساعت یکبار بگویید چقدر قد من افزایش داشته،من چقدر قد بلند هستم،من خوشحالم بابت قد بلندم و… میتوانید با صدای خودتان این جملات را در موبایل خود ضبط کرده و با هندزفری در گوش خود قرار دهید تا با تکرار این جملات در ذهن شما ثبت شود یا به قولی ملکه ذهن شما شود و به مرور زمان ذهن شما گول میخورد که شما قد بلند هستید و اهسته اهسته بلند قد تر میشوید.

حتما نباید صدای موبایل زیاد باشد،میتوانید صدای موبایلتان را کم کنید و بگذارید هندزفری در گوشتان بماند و به کار های روز مره تان برسید.

میتوانید یک عکس از خودتان را با فتوشاب قد بلند تر کرده و در کیف خود یا در منزل و اینه بچسبانید و با هر بار دیدن عکس جملات را تکرار کنید و دوباره تمرین های ذهنی انجام دهید. یا عکس یک فرد قد بلند که احساس خوبی به او دارید را تهیه کرده و با نگاه کردن به عکس جملات را تکرار کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *