آمینو بیف چیست؟

آمینو بیف چیست و چه تاثییری روی بدن دارد؟

آمینو بیف مخلوطی پرقدرت از امینو اسیدهای گوشت قرمز است که از مرغوبترین پروتئین گوشت ایزوله (گوشت بدون چربی) البومین کنسانتره گوشت،گوشت جگر به اضافه چندین ماده مغذی دیگر تهیه شده است که مصرف این مکمل به میزان قابل توجهی دریافت امینو اسید روزانه را افزایش میدهد.

آمینو بیف یک مکمل محبوب و تاثییر گذار است که در بین ورزشکاران مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است. که امروزه دربازار مکمل های غذایی تنوع زیادی از این محصول وجود دارد. آمینو بیف بخاطر تاثییر فوقالعده ای  که بر کات عضلات،حجم عضلات بدون چربی.انرزی حین تمرین.بالارفتن ریکاوری و کاهش درد عضلات بدن میگذارد، بسیار محبوب شده است تا علاوه بر جلوگیری از تخریب بافت ها به سنتز انها نیز کمک کند.

آمینوبیف 100 درصد دارای خواص انابولیک گوشت است که برای اضافه کردن حجم عضلات بدن حمایت خوبی به حساب می اید.

اگر مصرف گوشت قرمز شما در تغذیه روزانه تان به نوعی کامل نباشد. میتوانید روی مکمل آمینو بیف حساب کنید و این را هم توجه داشته باشید که مکمل ها نمیتوانند جایگزین غذای اصلی باشند. همانطور که از اسمشان مشخص است، مکمل ها تکمیل کننده غذاها هستند. و هیچوقت مکمل ها رو جایگزین غذای اصلی نکنید.وقتی این مکمل قبل از هر وعده غذایی مصرف شود به میزان بالایی امینواسید روزانه را افزایش میدهد

بس مکمل ها در کنار غذایی مفیدی که ما داریم میتوانند اثر بخشی بالاتری را برای زودتر نتیجه گرفتن به ما ببخشند.

آمینو بیف

اندازه مصرفی روزانه آمینو بیف چقدر است؟

معمولا افراد ورزشکار بسته به فعالیت ورزشی شان،وزن یا هدف خود مقدار و دوز متغیری را مصرف میکنند.کامل ترین روش مصرف آمینو بیف 3 عدد قبل از نهار،3 عدد قبل از شام و 3 عدد بعد از تمرین است که بالاترین بهره را میتوانیم از مصرف این محصول دریافت کنیم.

افراد عادی که فعالیت سنگین ورزشی ندارند و در حد بیاده روی و ورزش های سبک از این مکمل استفاده میکنند، میتوانند روش مصرف را 2 عدد قبل از نهار و 2 عدد قبل از شام برسانند.

نکته ی مهم حتما هنگام استفاده از این محصول بخاطر تجمع نکردن رسوب و مواد زاید در کبد و کلیه ها حتما زمان مصرف آمینو بیف از اب فراوان استفاده کنید که هم تاثییر مکمل افزایش یابد هم کبد و کلیه ها اماده تر برای جذب بهتر مکمل باشند.

فواید مصرف آمینو بیف چیست؟

آمینو بیف برای ورزشکارانی که میخواهند یک راه طبیعی را برای پرورش عضلات خود پیدا کنند ساخته شده است.با مصرف این مکمل میتوانید حداکثر پروتئین لازم را برای بهبود عضلات سرعت ببخشید و استقامت بدنی مورد نیاز در طول تمرین را افزایش دهید.مکمل آمینو بیف یک راه عالی برای بهره گیری از تمام مزایای بلقوه ی گوشت گاو است که محتوای چربی بالا نداشته و اثرات بد چربی های مضر را نیز ندارد.

موارد ترکیبات کلیدی آمینو بیف چیست؟

پروتئین موجود در این مکمل جزء سازنده ی بافتهای بدن! به ویژه بافت عضلانی،غضروفها،خون و پوست است که این ماده برای انزیمها،ترشح هورمون رشد و سایر مواد شیمیایی بدن استفاده میشود.

ویتامین a موجود در این مکمل یک ماده ضروری برای رشد استخوانها،تولیدمثل و عملکرد ایمنی بدن است.همچنین به حفظ بینایی کمک کرده و کاهش عملکرد شبکه ی چشم در افراد مبتلا به رتینیت پیگمنتوزا و سایر مشکلات چشمی را کاهش میدهد.

ویتامینc موجود در این محصول به متشکل شدن بافت بدن و حفظ بافتهای اتصالی از جمله استخوانها،رگ های خونی و پوست کمک میکند.

ویتامین ب3 که به نیاسین معروف است کمک میکند تا سطح کلسترول خون تنظیم شده و در نتیجه خطر بیماریهای قلبی و عروقی را کاهش میدهد. ویتامین ب 6 موجود هم عملکرد ادرنالین را افزایش میدهد تا باعث ارامش،ریلکس شدن و سالم نگه داشتن سیستم عصبی شود.

مهم ترین ترکیب موجود در مکمل آمینو بیف وجود اسیدامینه های ضروری شامل لوسین،ایزولوسین،والین،ترئونین،فنیل الانین،تریپتوفان،متیونین،هیستیدن هستند که این اسید امینه ها نقش حیاتی در فرایند متابولیکی ساخت پروتئین دارند و به طور مستقیم باعث تحریک سنتز پروتئین عضلانی،کاهش تضعیف بافت عضلانی و افزایش حجم عضلات میشوند.

مضرات مصرف آمینو بیف چیست؟

طبق گفته های ورزشکاران مصرف آمینو بیف تاثثیر منفی بر روی سلامتی شان نداشته و همینطور این مکمل در کنار ورزش منظم،ریکاوری و تغذیه با کیفیت اثرگذاری این مکمل را چند برابر میکند.

حتما در زمان مصرف این مکمل دوز مصرفی نسبت به فعالیت ورزشی و طبق استاندارد بدنی تان از مربی خود مشورت بگیرید.

حتما در هنگام مصرف این مکمل از اب اشامیدنی استفاده کنید و به هیچ وجه از شیر یا ابمیوه ها استفاده نکنید.

این مکمل را در جای خشک و خنک قرار داده و به هیچ عنوان در یخچال نگه داری نشود و از دسترس کودکان به دور باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *